fbpx


סל פתרונות


המומחיות שלי זה שיווק דיגיטלי לעסקים

ההצלחה שלי זו ההצלחה שלך! אני פה עבורך

לרשות הלקוחות שלי עומדים שלל הפתרונות הרבים שיש לרשת המדיה הדיגיטלית להציע.

החל ממערכות הסרצ' והדיספלי בשיווק דיגיטלי ממומן וכלה בכלי ניהול מתקדמים שיעשו חשק ללקוחות שלך לבקר אצלך באתר.

כן כל עסק צריך ניהול נכסים בדיגיטל ואצלי תוכל להתאים פתרון לצרכי  העסק שלך, כך שתקבל חליפה מושלמת עבור העסק.

כלי הניהול החמים לשיווק דיגיטלי

כל אחד יכול להפוך את העסק שלו להצלחה ברשת. תוכלו לבחור עבור העסק שלכם את הפתרון המיטבי והמתאים לכם.
לרשותכם מגוון שירותי שיווק וקידום דיגיטלי לעסקים, אני דואגת להתאים ולהרכיב לכם את סל הפתרונות ע"פ הצרכים, היעדים והתקציב.

לווי מלא 360

שמח ללוות את העסק שלך בכל התהליך, נקיים פגישת אפיון והבנת צרכי העסק, מתחרים, סוגי שירותיו ומוצריו, אופי העסק וסוגי הקהלים. נרכיב יחד תוכנית שנתפרת למידות העסק שלך, כך תוכל להיות בטוח שיש מישהו לציידך שעובד עבורך.

אסטרטגיה עסקית

בניית אסטרטגיה לטובת פעילות שיווקית, דרך הגדרת תקציב הפרסום והשיווק המותאם למטרות, משך והיקף הפעילות המתוכננת בתקציב ובהתאם ליעדי הפעילות המוגדרים מראש. כך שהעסק שלך יוכל לנהל תהליך תקין מתחילתו ועד סופו.

קידום ממומן PPC גוגל אדס

ממומן בגוגל אדס דרך קמפיין מקצועי כולל מחקר מילים מעמיק, הקמת תשתית מדידה לבחינת הצלחות, כרטיס ביקור עסקי, בניית קהלים, ניתוח נתונים וביצוע שוטף של אופטימיזציה לטובת הפחתת עלויות ומקסימום הקלקות. ע"י בדיקות שוטפות למודעות דרך השוואת שתי גרסאות שונות ושיפור נוסחי המודעות בשוטף. למה זה כדאי? כי רשת החיפוש מאפשרת לעסק שלך להגדיל הכנסות ולהביא תוצאות.

קמפיין ממומן מדיה חברתית

פרסום ממומן במדיה כולל ניהול דף עסקי/שדרוג דף קיים בעיצוב עסקי ושיווקי חדשני וייחודי, הקמת קמפיינים במדיות הרלוונטית, אופטימיזציה שוטפת לשיפור ומקסימום פניות מגולשים פוטנציאליים. יצירת קהלים ודפי לידיים, ניתוח נתונים שוטף לטובת שיפורי המרות, ניתן לשלב גם כתיבת תוכן שיווקי, עריכת תמונות ווידאו. למה זה כדאי ? כי המדיה החברתית מאפשרת חיזוק של המותג וייצרת קהלים חדשים.

קידום אורגני ו-ממומן פייסבוק

הניהול של פייסבוק BUSINESS SUITE וכן - BUSINESS MANAGER מאפשרת לך ניהול פשוט ונח של כלי הפרסום, האינטגרציה וניהול מסע הפרסום של הלקוח עבורנו הלקוחות העסקים. פייסבוק מתמחה בניתוח התנהגות הגולשים ויצירת תוכן מותאם המעניקים לנו המפרסמים יכולת בניית וטרגוט קהלים מהטובים שיש.

קידום אורגני ו-ממומן אינסגרם

הממשק הוויזואלי המתקדם של אינסטגרם נוח וכיפי לשימוש ומאפשר לנו לשתף את התוכן במהירות וליצור תופעות ויראליות שגורמות למותגים לזהור ולפרוח. סטורי- הכלי החזק ביותר של אינסטוש והוא נותן לנו אפשרות לספר את הסיפור שלנו בלייב . HASHTAGS מאפשרות לנו להרחיב את תפוצת המדיה ולסווג ע"פ ביטויי חיפוש.

בנייה ועיצוב אתרים - WP

כל אתר אינטרנט מתחיל בדף חלק, יחד נבנה סקיצה ייחודית ומעוצבת. בשלב התכנון נבצע חשיבה משותפת הכוללת מיפוי של שירותים/מוצרים, סוגי קהלים ואופי העסק, נבחר יתרונות שמבליטים ומבדלים את העסק מול המתחרים ונגבש מבנה מנצח הכולל שפה מותאמת, עיצוב חדשני ומקצועי. יצירת ייחודיות שתבליט את העסק ותגדיל את כמות הכניסות לאתר העסק. בניית האתר כוללת התאמה רספונסיבית למובייל, ניתן לשלב גם כתבית תוכן ועריכת מדיה. אז למה כדאי לבנות אתר? כי הוא מייצר אמון לגולשים וכי הוא מעניק תדמית לעסק וזה רק חלק קטן מהסיבות.

בניה ועיצוב דפי נחיתה - WP

לפעמים אנו צריכים רק דף נחיתה שיציג בקצרה את העסק שלנו. או דף נחיתה ייעודי עבור קמפיין ספציפי. גם את זה תוכלו למצוא פה. כחלק מחבילת פתרונות הפרסום באינטרנט. בשלב התכנון נבצע חשיבה משותפת הכוללת מיפוי של שירותים/מוצרים, סוגי קהלים ואופי העסק, נבחר יתרונות שמבליטים ומבדלים את העסק מול המתחרים ונגבש מבנה מנצח הכולל שפה מותאמת, עיצוב חדשני ומקצועי. בניית הדף כוללת התאמה רספונסיבית למובייל, ניתן לשלב גם כתבית תוכן ועריכת מדיה. יצירת ייחודיות שתבליט את העסק ותגדיל את כמות הכניסות לאתר העסק.

בית 1 - כל הפתרונות
אני מאמינה שכל עסק ייחודי ולכן אני מעמידה לרשותך ולרשות העסק שלך עולם שלם של פתרונות... במקום אחד! הבית הדיגיטלי שלך.
שירותי קידום בגוגל, ניהול ערוצי סושיאל אורגני וממומן, בניית אתרים ודפי נחיתה מעוצבים, ניהול הדאטה - אנלטיקס ותג מנג'ר, תג מנג'ר הטמעת קוד מעקב באתר, מוזמן גם להנות מהבלוג ותיק העבודות שלי.

צרו קשר

Scroll to Top
Open chat
איך אפשר לעזור?