fbpx

הסיפור שלי

ABOUT

AYA DIGITAL MARKETING

בואו להכיר אותי

את החברה שלי לשיווק דיגיטלי הקמתי "בקורונה-טיים" מתוך הבנה וראייה עסקית כי עולם הדיגיטל פשוט לא מפסיק לצמוח ולהתעצם.

תמיד הוא נמצא בקדמת הטכנולוגיה, ממציא את הגלגל מחדש.
סרצ' אמרתי?
המדיה הדיגיטלית מעצבת את הרגלי הקנייה שלנו וסוללת לנו את הדרך לקהלים שונים וענפים שלא היו לנו.
מקסום החשיפה של "הברנד העסקי" פותח
את הדלת ומאפשר לחברות קטנות להפוך "למותג".

אני פה לצעוד יד ביד עמך ועם העסק שלך, אדאג לעלות אותו למגרש של הגדולים.
אדאג לפתח ולהגדיל את קהל הלקוחות שלך לצד שימור השרות ושיפור שביעות רצון הגולשים שלך' תוך העמקת הקשרים עם הלקוחות שלך.
אומנם זה וירטואלי אבל זה מחייב!
יחד נציב מטרות מדדי צמיחה בביצועים ויעדי שיווק אלווה אותך אישית באופטימיזציה מלאה לצורכי העסק שלך.
במקצועית, דייקנות, אדיבות וסבלנות רבה, לצד זמינות מלאה, שקיפות והגינות לכל אורך הדרך שיניבו תוצאות ויצמיחו את העסק שלך על ידי מנועי הצמיחה שהגדרנו.

DIGITAL MARKETING

360°

גוגל - קידום SEO ו- PPC
מדיה חברתית - קידום אורגני וממומן
וורדפרס - בניית אתרים ודפי נחיתה מעוצבים

גוגל

מדיה חברתית

וורדפרס

קידום SEO ו-PPC

קידום אורגני וממומן

בניית אתרים מעוצבים

ידע לצד ניסיון

360°DIGITAL-solutions

מה עושים פה?

עולם השיווק הדיגיטלי בפרט חלקו הממומן מלא רבדים ואפשרויות, דרך קידמת הטכנולוגיה המשלבת את הפסיכולוגיה הצרכנית וניתוח התנהגות הגולשים, הופכת את התחום למרתק במיוחד. ייחודי מסוגו וכן מלא באין ספור אפשרויות, תחום השיווק הדיגיטלי מתפתח ללא הרף! מהותו היא תמצית החדשנות המצאת הגלגל כל פעם מחדש.

מה זה אומר?

הדבר מחייב אותנו לשמור על דריכות קבועה ולהיות מעודכנים כל הזמן מאחר וכל עסק שונה ולכל עסק הייחודיות שלו הבאים מעולמות ותעשיות שונות המייצרות סוגי קהלים שונים ומגוונים הנבדלים זה מזה בצרכיהם. הפתרון האופטימלי בעבור כל עסק הוא חליפה אישית התפורה למידותיו וצרכיו העסקים, דרך אופטימיזציה מלאה שמותאמת עבורך ועבור העסק שלך.

איך עושים את זה?

אני מאמינה שאנו שותפים לדרך, לכן אני דואגת להיות זמינה עבורך תמיד, כל  שלב שנתקדם יעשה יחד  לצד שקיפות מלאה, במסירות רבה ומקצועיות ללא פשרות. בעסק שלך, אל תתפשר- תתקדם איתי ותרוויח, בהתחייבות. שיווק דיגיטלי זה מקסום תוצאות.

קצת עלי...

סללתי את דרכי המקצועית בחברת סלקום, שם עבדתי כ11 שנים במגוון רב ועתיר של תפקידי ניהול בכירים באגף העסקי. לאורך הדרך באגף העסקי, התמקצעתי ולמדתי רבות – החל מעולם המכירות, שירות, אופרציה, ארגון ושיטות ושיווק ומסחר. עסקתי בניהול בכיר ולמדתי את יסודות הניהול, שיווק, מסחר וניהול מטריצות ותהליכים אל מול הסקטור העסקי בפרט. כמו כן למדתי רבות מהו ניהול זמן וחשיבותו, ניהול פרויקטים וניהול מערכי שרות ומכירות והתמקצעתי בעולם החניכה וההדרכה. דרך עולם התקשורת אשר עתיר תוכן, טכנולוגיה, סחר מקוון ועוד פיתחתי את המיומנויות הגבוהות ביותר.
שיווק דיגיטלי ממומן PPC למדתי במכללת ג’ון ברייס, תוך שאני צוללת ומעמיקה בעולמות כגון: גוגל אדס, גוגל אנלטיקס, הטמעת קוד תג מנג'ר, בניית אתרים ו- SEO ב SHE CODE.

המשימה שלי היא ללמוד כל הזמן!

להתפתח, לצמוח, לחקור ולהעמיק בתהליכים שיהפכו אותי לטובה ביותר בתחומי ויאפשרו לי להעניק לעסק שלך צמיחה וגידול מקסימליים.
אני מתמיד מתחילה בהכרות, לומדת את האופי שלך ושל העסק, לומדת אודות המתחרים הישירים והעקיפים, שומעת איך אתה רואה את פני הדברים, מה נעשה עד כה ועובד ואיפה נדרש לשפר, ומכאן אני בונה אסטרטגית פעולה שתתווה את הדרך. לאורך כל הדרך נבצע התאמות ואופטימיזציה כדי שנוכל תמיד לבדוק ולתקן את הנדרש  ולייצר שיפורים מתמידים.

01.

לא מתפשרת על כלום, בכל הקשור למקצועיות ומקצוענות בתחום השיווק הדיגיטלי, אני חוד החנית, לומדת ללא הרף, שמה לב לפרטים הקטנים ויורדת לדקויות ועומקים. מאמינה שכל עסק יכול להצליח, הגדולה של מנהל שיווק זה לדעת לעשות זאת נכון, ממוקד ומדויק!

02.

תופרת לכם פתרון לעסק, אתם קובעים את תקציב השיווק וסוג המדיה ואני דואגת לספק לכם את התוצאות הטובות ביותר. אני דואגת תמיד לבצע אופטימיזציה שוטפת וניתוח נתונים של ביצועי הקידום האורגני, הממומן ותנועת הגולשים בנכסי הדיגיטל לטובת שיפור מתמיד.

03.

ניהול מערכות יחסים עם לקוחות המגזר העסקי זו הנישה המקצועית שלי, אני מאמינה בשקיפות מלאה, הוגנות והצבת מטרות משותפות. אני אדם של אנשים, תמיד אהבתי לעבוד עם המגזר העסקי ולכן המשכתי באותה הדרך B2B ללמוד ולהתפתח זה בדי.אנ.אי שלי.

גוגל- יחס המרה
1 +
מציבה את יחס ההמרה הטוב ביותר בקידום דיגיטלי ממומן.
כ- 75%
1
מהאנשים לא עוברים את הדף הראשון בתוצאות חיפוש.
מעל- 50%
1
האנשים החיים בעולם גולשים באינטרנט כל יום, בקירוב של 2.5 מיליארד גולשים.
מודעה ממומנת PPC
1 +
מודעה הממוקמות ב- 3-5 מודעות הפותחת בדף החיפוש בגוגל תקבל *10 הקלקות ממודעה צדדית.
360° פתרונות לעסק
אני מאמינה שכל עסק ייחודי ולכן אני מעמידה לרשותך ולרשות העסק שלך עולם שלם של פתרונות... במקום אחד! הבית הדיגיטלי שלך.
שירותי קידום בגוגל, ניהול ערוצי סושיאל אורגני וממומן, בניית אתרים ודפי נחיתה מעוצבים, ניהול הדאטה - אנלטיקס ותג מנג'ר, תג מנג'ר הטמעת קוד מעקב באתר, מוזמן גם להנות מהבלוג ותיק העבודות שלי.
DIGITAL MARKETING 360°

צרו קשר

Keep
In Touch

follow me

צרו קשר

Scroll to Top
Open chat
איך אפשר לעזור?