fbpx

ניתוח נתונים - גוגל

ANALYTICS

ההבדל בין עסק טוב למצוין

בואו נבין מה הפך את גוגל אנלטיקס למערכת מדידה מצוינת!

גוגל אנליטיקס מערכת ניטור שמאפשרת קבלת אינפורמציה אודות הביצועים בכל הנכסים הדיגיטליים של העסק. אתר האינטרנט או דף הנחיתה וכלה במדיה החברתית דוגמת פייסבוק. אנליטיקס הינה מערכת מצוינת וכלי ניהול אסטרטגי המספק עלות תועלת מיטבית. אנליטיקס מאפשרת לעסק שלך לנתח את פעילות הגולשים ובכך לדעת מידע חשוב לשיפור בפרסום של העסק.

בואו נסקור את אנלטיקס

אנליטיקס מאפשרת לעקוב אחר תנועת הגולשים ולנתח בצורה מעמיקה התנהגות משתמשים, וכן שומרת וצוברת מידע רב אודות. מערכת הניהול פשוטה וקלה להבנה מציגה ומכילה פרמטרים רבים.

מה רלוונטי לנו בעלי עסקים?

  • מספר הכניסות לאתר בכל יום.
  • מספר הדפים הכוללים שנצפו.
  • כמות הדפים הממוצעת שגולש צפה בהם.
  • הזמן הממוצע שבו שהו באתר.
  • מספר הפעילות שביצע הגולש.
  • שיעור הנוטשים של הגולשים בדף.
  • אחוז כנסיות גולשים חדשים אל מול אחוז גולשים חוזרים.
  • ועוד פרטים אודות התנהגות הגולשים.

כדאי לדעת

אנלטיקס היא מערכת ניטור שמאפשרת לקבל אינפורמציה על הביצועים בכל הנכסים הדיגיטליים של העסק שלנו. כל פיסת מידע שתרצו קיימת בה.

כלי אסטרטגי

אנלטיקס כלי אסטרטגי וחשוב בצדו הטכני מאפשר לנו לראות את מילות המפתח שהגולשים הגיעו דרכם לאתר העסק ולהתאים את קמפיין הסרצ ומילות החיפוש.

זמן אמת

באנליטיקס מערכת דוחות בזמן אמת שמספקים מידע על המתרחש באתר בנקודת הזמן.
זה נותן לנו פתח לעולם שבו אנו יודעים הכל באונליין!

הרווח שלנו

באנליטיקס מערכת דוחות בזמן אמת שמספקים מידע על המתרחש באתר בנקודת הזמן.
זה נותן לנו פתח לעולם שבו אנו יודעים הכל באונליין!

תוצרים

במערכת ניתן לייצר דוחות קבועים בהתאמה אישית ללקוח ולקבוע לה גם תזמונים קבועים, המבוססים על פרמטרים מדידים.

תוצאות בשטח

זאת הסיבה שבגללה מעל 50 מיליון חברות ברחבי העולם משתמשות בה.

יתרונות בולטים - יעדים ומטרות

כל המטרות שלנו חייבות להיות מדידות ומוגדרות כך שנוכל בכל זמן נתון להבין את ביצועי העסק ולשפרם באופן שוטף ע"י אופטימיזציה של הקמפיין העולה מניתוח הנתונים.

טראפיק

המטרה הראשונה שלנו היא להביא תנועה לאתר, ולנתח את ההתנהגות הצרכנית של הגולשים הקיימים הדבר נעשה קידום ממומן וניתוח תשומת הלב תינתן ליצירת חווית משתמש מיטבית.

ידע = כח

ההבדל בין אלו שמנתחים את המספרים לאלו שלא זהה להבדל בין מצוינות לבינוניות.

ניתוח תוצאות

רוצים לדעת אם אנשים באמת לוחצים על המודעות שלכם? איזה מודעה מייצרת תנועה לאתר שלכם? ניתוח נתונים ובדיקת אסטרטגית השיווק של העסק היא חובה דוח תנועה ורכישה באתר יוכל לספק לך את המידע.

נתח שוק

בישראל נתח השוק של אנלטיקס מתקרב ל-100%. לא משנה אם אתם עסק של בן אדם אחד או חברה של אלפי עובדים, לאנליטיקס שיטת העבודה שלכם תמיד תהיה זהה.

ממש קל ופשוט

ממשק מהפכני שנגיש לכולם החל מאתר של חברת ענק עד לאדם הפרטי המנהל בלוג, כל אחד יכול לנתח את הדוחות, ותנועת הגולשים באתר שלו ולהוציא את המקסימום.

ניהול אסטרטגיה - ע"פ נתונים

ניתוח נתונים הוא עלי רב עוצמה והוא מעניק לעסק את היכולת החזקה ביותר והיא הבנת הנתונים ותיקון בהתאם לתוצאות. הוא מאפשר לנו מדידה ישירה לכל פרמטר ושם את העלות אל מול התועלת בפרונט. דרך הבנת הנתונים נוכל לשפר את הפרסום והשיווק של העסק במדיות הדיגיטליות ולחסוך בהוצאות במקומות שלא הניבו פרי לצד זאת נוכל לחזק את הנכסים הדיגיטליים שמייצרים לנו הכנסה, המשמעות של כל אלו היא גידול בהכנסות לצד חסכון בעלויות.

מה כלול?

ניתוח נתונים והסקת מסקנות. שיפור קמפיינים. שיפור יחס המרה. ניתוח קהלים והתנהגות המשתמשים. יצירת ממשק משתמש בחוויית גלישה מיטבית. התאמה לתקציב ולעסק. יצירת סט דו"חות אישי וקבוע לעסק. שקיפות מלאה לאורך התהליך.

העוצמה של אנלטיקס יכולה להיות העוצמה שלך

360° פתרונות לעסק
אני מאמינה שכל עסק ייחודי ולכן אני מעמידה לרשותך ולרשות העסק שלך עולם שלם של פתרונות... במקום אחד! הבית הדיגיטלי שלך.
שירותי קידום בגוגל, ניהול ערוצי סושיאל אורגני וממומן, בניית אתרים ודפי נחיתה מעוצבים, ניהול הדאטה - אנלטיקס ותג מנג'ר, תג מנג'ר הטמעת קוד מעקב באתר, מוזמן גם להנות מהבלוג ותיק העבודות שלי.
DIGITAL MARKETING 360°

צרו קשר

Keep
In Touch

follow me

צרו קשר

Scroll to Top
Open chat
איך אפשר לעזור?