fbpx


פתרונות לעסקים

פתרונות לעסקים

המומחיות שלי

360°

DIGITAL MARKETING

כלי הניהול החמים

שיווק דיגיטלי

שלל כלים ואפשרויות בהתאמה לכל עסק, מאפשרות שכל אחד ואחת מאיתנו, יכול להפוך את העסק שלו.ה להצלחה ברשת האינטרנט.
כאן תקבלו התאמה של הפתרון המיטבי בעבור העסק שלכם ובהתאם לתקציב שלכם. לרשותכם מגוון רחב של שירותי שיווק וקידום דיגיטלי לעסקים, אשר מעניקים מענה של 360° לחשיפה וקידום העסק שלך בכל עולמות המדיה.

ההצלחה שלי זו ההצלחה שלך

אני פה עבורך

לרשות הלקוחות שלי מגוון פתרונות שיש למדיה הדיגיטלית להציע,  החל ממערכות הסרצ' והדיספלי בשיווק דיגיטלי ממומן וכלה בכלי ניהול מתקדמים שיעשו חשק ללקוחות שלך לבקר אצלך באתר.

כן כל עסק צריך ניהול נכסים במדיית הדיגיטל וכאן אצלי תוכל להתאים פתרון לצרכי  העסק שלך, אני מאמינה שכל עסק שונה ויש להתייחס לנבדלות הזו.

נגן וידאו

360°DIGITAL-MARKETING

לווי מלא 360

שמח ללוות את העסק שלך בכל התהליך, נקיים פגישת אפיון והבנת צרכי העסק, מתחרים, סוגי שירותיו ומוצריו, אופי העסק וסוגי הקהלים. נרכיב יחד תוכנית שנתפרת למידות העסק שלך, כך תוכל להיות בטוח שיש מישהו לציידך שעובד עבורך.

אסטרטגיה עסקית

בניית אסטרטגיה לטובת פעילות שיווקית, דרך הגדרת תקציב הפרסום והשיווק המותאם למטרות, משך והיקף הפעילות המתוכננת בתקציב ובהתאם ליעדי הפעילות המוגדרים מראש. כך שהעסק שלך יוכל לנהל תהליך תקין מתחילתו ועד סופו.

קידום בגוגל ADS - PPC

ממומן בגוגל אדס דרך קמפיין מקצועי כולל מחקר מילים מעמיק, הקמת תשתית מדידה לבחינת הצלחות, כרטיס ביקור עסקי, בניית קהלים, ניתוח נתונים וביצוע שוטף של אופטימיזציה לטובת הפחתת עלויות ומקסימום הקלקות. ע"י בדיקות שוטפות למודעות דרך השוואת שתי גרסאות שונות ושיפור נוסחי המודעות בשוטף. למה זה כדאי? כי רשת החיפוש מאפשרת לעסק שלך להגדיל הכנסות ולהביא תוצאות.

קידום ממומן במדיה

פרסום ממומן במדיה כולל ניהול דף עסקי/שדרוג דף קיים בעיצוב עסקי ושיווקי חדשני וייחודי, הקמת קמפיינים במדיות הרלוונטית, אופטימיזציה שוטפת לשיפור ומקסימום פניות מגולשים פוטנציאליים. יצירת קהלים ודפי לידיים, ניתוח נתונים שוטף לטובת שיפורי המרות, ניתן לשלב גם כתיבת תוכן שיווקי, עריכת תמונות ווידאו. למה זה כדאי ? כי המדיה החברתית מאפשרת חיזוק של המותג וייצרת קהלים חדשים.

אורגני לצד ממומן פייסבוק

הניהול של פייסבוק BUSINESS SUITE וכן - BUSINESS MANAGER מאפשרת לך ניהול פשוט ונח של כלי הפרסום, האינטגרציה וניהול מסע הפרסום של הלקוח עבורנו הלקוחות העסקים. פייסבוק מתמחה בניתוח התנהגות הגולשים ויצירת תוכן מותאם המעניקים לנו המפרסמים יכולת בניית וטרגוט קהלים מהטובים שיש.

אורגני לצד ממומן אינסטגרם

הממשק הוויזואלי המתקדם של אינסטגרם נוח וכיפי לשימוש ומאפשר לנו לשתף את התוכן במהירות וליצור תופעות ויראליות שגורמות למותגים לזהור ולפרוח. סטורי- הכלי החזק ביותר של אינסטוש והוא נותן לנו אפשרות לספר את הסיפור שלנו בלייב . HASHTAGS מאפשרות לנו להרחיב את תפוצת המדיה ולסווג ע"פ ביטויי חיפוש.

בנייה ועיצוב אתרים

כל אתר אינטרנט מתחיל בדף חלק, יחד נבנה סקיצה ייחודית ומעוצבת. בשלב התכנון נבצע חשיבה משותפת הכוללת מיפוי של שירותים/מוצרים, סוגי קהלים ואופי העסק, נבחר יתרונות שמבליטים ומבדלים את העסק מול המתחרים ונגבש מבנה מנצח הכולל שפה מותאמת, עיצוב חדשני ומקצועי. יצירת ייחודיות שתבליט את העסק ותגדיל את כמות הכניסות לאתר העסק. בניית האתר כוללת התאמה רספונסיבית למובייל, ניתן לשלב גם כתיבת תוכן ועריכת מדיה. למה כדאי לבנות אתר? אתר מייצר אמון לגולשים וכי הוא מעניק תדמית לעסק וזה רק חלק קטן מהסיבות.

בניה ועיצוב דפי נחיתה

לפעמים אנו צריכים רק דף נחיתה שיציג בקצרה את העסק שלנו. או דף נחיתה ייעודי עבור קמפיין ספציפי. גם את זה תוכלו למצוא פה. כחלק מחבילת פתרונות הפרסום באינטרנט. בשלב התכנון נבצע חשיבה משותפת הכוללת מיפוי של שירותים/מוצרים, סוגי קהלים ואופי העסק, נבחר יתרונות שמבליטים ומבדלים את העסק מול המתחרים ונגבש מבנה מנצח הכולל שפה מותאמת, עיצוב חדשני ומקצועי. בניית דף כוללת התאמה רספונסיבית למובייל, ניתן לשלב גם כתיבת תוכן ועריכת מדיה. יצירת ייחודיות שתבליט את העסק ותגדיל את כמות הכניסות לדף העסק.

תג מנג'ר - קוד מעקב

הטמעה של קודים ללא עזרת מתכנת, כגון קודי מעקב, קודי המרות פשוטים דוגמת קודים של פייסבוק, גוגל אדס, וכו'. הטמעת קודי המרות מורכבים מבוססי אירועים כמו מעקב אחר קליקים, טפסי יצירת קשר, צפיות בסרטונים, גלילת העמוד ועוד. הטמעת קודי רימרקטינג , הטמעת קודים של מערכות המשמשות לשיפור חוויית המשתמש/העלאת שיעור המרות.

גוגל אנלטיקס - ניהול DATA

אין זה משנה אם האתר שלך הינו פורטל, אתר מכירות, או אתר תדמיתי הוא חייב ניתוח אנליטי. ניתוח של התנהגות הגולשים באתר, בעזרת הבנת נתוני הגולשים באופן מעמיק ואיכותי מביא לשיפור ביצועי האתר. לאחר הניתוח, נפיק עבורכם סט דו"חות מפורטים המכילים את כל האינפורמציה הרלוונטית. ניתוח נתונים בעסק יאפשר לך לחסוך עלויות ולבצע מיקוד.

רימרקטינג

מקסום פוטנציאל מכירות ע"י שימוש בנתוני הגולשים להמרות רימרקטינג, כלי אסטרטגי לעסק. בין אם המטרה גידול במכירות או מודעות למותג המיקוד המתוזמן מאפשר הצגת מודעות לגולשים עימם נוצרה אינטראקציה בעבר, בדיוק בנקודה שהם מחפשים במקום אחר וסבירות הרכישה גבוהה וכאשר מחפשים את העסק באופן פעיל.

ערוץ יוטיוב

דרך טובה ויצירתית להגדיל מכירות הינה פרסום ממומן במדיה דרך ערוץ יוטיוב ייעודי לעסק, הלקוחות הקיימים שכבר נוצרה עימם אינטראקציה הם צופים נלהבים, שיכולים לסייע בהגדלת פוטנציאל הלקוחות השרות כולל את ניהול הערוץ, אפשר לשלב עריכה ויצירת של תוכן מדיה. למה יוטיוב? וידאו אחד שווה 1000 תמונות.

לחבילות שיווק
לדף חבילות שיווק בדיגיטל
360° פתרונות לעסק
אני מאמינה שכל עסק ייחודי ולכן אני מעמידה לרשותך ולרשות העסק שלך עולם שלם של פתרונות... במקום אחד! הבית הדיגיטלי שלך.
שירותי קידום בגוגל, ניהול ערוצי סושיאל אורגני וממומן, בניית אתרים ודפי נחיתה מעוצבים, ניהול הדאטה - אנלטיקס ותג מנג'ר, תג מנג'ר הטמעת קוד מעקב באתר, מוזמן גם להנות מהבלוג ותיק העבודות שלי.
DIGITAL MARKETING 360°
360° פתרונות לעסק
לרשותך ולרשות העסק שלך עולם שלם של פתרונות... במקום אחד! הבית הדיגיטלי שלך.

צרו קשר

Keep
In Touch

follow me

צרו קשר

Scroll to Top
Open chat
איך אפשר לעזור?